CENTRUM WIEDZY

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE
NARZĘDZIE.

Nasze dłonie reprezentują jeden z najbardziej skomplikowanych i użytecznych mechanizmów, są one zdolne do wszystkiego - zaczynając od chwytania dużych przedmiotów po wykonywanie delikatnych zabiegów mikrochirurgicznych. Nasze dłonie służą nam do dotykania, odczuwania, komunikowania się, a nawet ochrony reszty ciała - są jednak podatne na urazy, szczególnie podczas pracy w niebezpiecznym środowisku. Twoje dłonie to najważniejsze narzędzie, zawsze należy upewnić się czy wybierasz odpowiednią ochronę.

JAKIE SĄ TWOJE POTRZEBY W ZAKRESIE OCHRONY DŁONI?

Czy wykonujesz czynności lub zadania, które narażają Cię na ryzyko powstania oparzeń, skaleczeń, urazów chemicznych lub innych? Zadaj sobie kilka pytań i określ ryzyko, na jakie jesteś narażony podczas swojej pracy, aby znaleźć odpowiednią ochronę dla swoich dłoni.

Oto kilka przykładów ważnych pytań, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze rękawic ochronnych. Aby uzyskać więcej informacji, porozmawiaj z naszymi ekspertami. 

 

Klikając „Zaakceptuj wszystkie”, wyrażasz zgodę na zbieranie informacji o Tobie w różnych celach, w tym: Statystyka i marketing.