Snow covered norwegian fjords

NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jesteśmy zaangażowani w realizację inicjatyw związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną środowiska, etycznym handlem i społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR). Traktujemy tę odpowiedzialność poważnie, ponieważ wierzymy, że jest ona ważna nie tylko dziś, ale ma kluczowe znaczenie dla zrównoważonej przyszłości. Wspólnie z naszymi pracownikami, klientami i partnerami nieustannie dążymy do osiągnięcia naszych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Norwegian fjords

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Granberg AS oraz nasze filie są przygotowane, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się jak przetwarzamy Twoje dane personalne podczas używania naszych usług oraz każdego innego rodzaju kontaktu z nami.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Niezwykle ważne jest, aby zrównoważony rozwój był zakorzeniony w kulturze firmy i jej działalności. Granberg jest firmą posiadającą certyfikaty jakości ISO9001:2015 i ochrony środowiska ISO 14001:2015. Obejmuje to ukierunkowaną pracę w celu spełnienia wymagań i oczekiwań władz, naszego rynku i innych partnerów.

pulpit rock in the fog

ZGŁASZANIE NIEETYCZNYCH ZACHOWAŃ

Jeżeli zauważyłeś coś, co Cię niepokoi - jest to bezpieczne miejsce, aby to zgłosić.
Jeśli doświadczyłeś nieetycznych działań w naszym łańcuchu dostaw lub podejrzewasz, że wytyczne naszej firmy nie są przestrzegane, możesz zgłosić nam to bezpiecznie i anonimowo, korzystając z naszego formularza.

Tutaj możesz anonimowo zgłosić swoje wątpliwości.

Green dot

GRØNT PUNKT

Granberg AS chce, by nasze produkty znajdowały się w ekologicznych opakowaniach przyjaznych dla środowiska. Jako członek Grønt Punkt Norge AS ("Zielony Punkt Norwegia plc") wspieramy programy recyklingu opakowań. Grønt Punkt Norge odpowiada za finansowanie i przygotowywanie planów odzyskiwania i recyklingu większości typów opakowań. Grønt Punkt Norge oferuje "kompleksowe rozwiązania dla przyszłości", a Granberg AS oczywiście jest jego członkiem.

Klikając „Zaakceptuj wszystkie”, wyrażasz zgodę na zbieranie informacji o Tobie w różnych celach, w tym: Statystyka i marketing.