O NAS

HELPING DOERS PERFORM FEARLESSLY SINCE 1961.

Dla niektórych ludzi, bycie bezpiecznym oznacza trzymanie się z daleka od niebezpieczeństwa. Ale są też inni, którzy rozumieją, że jeżeli ludzie chcą mieć poczucie bezpieczeństwa, strefę komfortu, to ktoś inny musi mieć odwagę narazić się na niebezpieczeństwo. Musi podwinąć rękawy tylko dla tego, że jest praca do wykonania. 
 
Są oni twórcami naszego świata. I tak jak oni, tworzenie jest w naszym DNA. Płynie w naszej norweskiej krwi. Od 1961 roku zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości ochronę dłoni, aby mogli oni pracować bez obaw. 

NASZE WARTOŚCI.

 • Szczerość  
  Jesteśmy dumni z tego, kim jesteśmy oraz z produktów, które oferujemy naszym klientom. Nasza szczerość sprawia, że możemy być otwarci i uczciwi w naszych decyzjach. W ten sposób zdobywamy zaufanie naszych klientów, jednocześnie tworząc długotrwałą i stabilną współprace.  

 • Pasja
  W Granberg nasza praca jest naszą pasją: pomagamy ludziom czuć się bezpiecznie. Jest to nasza siła napędowa motywująca nas do ciągłej nauki i rozwoju, aby poprawić satysfakcje klienta.  

 • Odwaga
  W Granberg jesteśmy odważni, dlatego ponosimy ryzyko, aby tworzyć wielkie rzeczy. Dzięki odważnemu nastawieniu nasze produkty są zaprojektowane i produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii i najbardziej zaawansowanych dostępnych materiałów, co pozwala nam na rozwój naszej branży. 

 • Doświadczenie 
  ‌Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w branży posiadamy odpowiedną wiedzę, aby zaoferować produkty najwyższej jakości - opracowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Klikając „Zaakceptuj wszystkie”, wyrażasz zgodę na zbieranie informacji o Tobie w różnych celach, w tym: Statystyka i marketing.