CENTRUM WIEDZY

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE
NARZĘDZIE.

Nasze dłonie reprezentują jeden z najbardziej skomplikowanych i użytecznych mechanizmów, są one zdolne do wszystkiego - zaczynając od chwytania dużych przedmiotów po wykonywanie delikatnych zabiegów mikrochirurgicznych. Nasze dłonie służą nam do dotykania, odczuwania, komunikowania się, a nawet ochrony reszty ciała - są jednak podatne na urazy, szczególnie podczas pracy w niebezpiecznym środowisku. Twoje dłonie to najważniejsze narzędzie, zawsze należy upewnić się czy wybierasz odpowiednią ochronę.

NORMY I OZNACZENIA

Podczas wybierania prawidłowych rękawic trzeba wziąć pod uwagę cały zestaw symboli,cyfr oraz standardów. Wiemy, że jest to dość skomplikowane - ale jednocześnie bardzo ważne.
 

Europejskie standardy zostały opracowane w celu zapewnienia, że rękawice ochronne spełniają określone wymogi bezpieczeństwa, w tym metody testowania, oznakowania i oceny ryzyka. Naszym obowiązkiem jest ich przestrzeganie.
 

Pozwól nam zapoznać Cię z obecnymi standardami i normami bezpieczeństwa, aby wszystko stało się nieco jaśniejsze.

 

Klikając „Zaakceptuj wszystkie”, wyrażasz zgodę na zbieranie informacji o Tobie w różnych celach, w tym: Statystyka i marketing.